توی نوشته قبلیم خیلی زوزه کشیده بودم و باید بگم که زوزه کشیدن ژانر مورد علاقه م نیست اما خوب حالم خوش نبود. سردرد کوفتی همچنان ادامه داره ولی خیلی بهتر از دو رو گذشته م. این قرصی که دکتر برای میگرن واسم نوشته قیمتش میشه 40 یورو و به همین خاطر ترجیح دادم همون پاراستامول به جاش بخورم. بیمه البته باید پول دوا درمون رو بگردونه اما از 300 یورویی که باید بابت هزینه های درمانی بهم برمیگردو.ندن فقط چیزی حدود 60 تا 70 یورو برگردوندن و من بارها باراشون نامه نوشتم تا دیگه گفتم مهم نیست چون واقعن دیگه از حوصله م خارج بود.

دوست عزیز همه چیز دانم از یه داروی متشکل از آسپرین و پاراستامول و قهوه حرف زد که برای میگرن خیلی جواب میده اما باید با نسخه خریدش و اینکه دکتر عمومی که من پیشش میرم اصلن اعتقادی به دارو نداره و هر بار که مریض میشم و میرم پیشش میگه که احتیاجی به دارو نیست و باید بری پیش یه روانشناس و اصلن هم به این توجه نمیکنه که روانشناس برای هر نیم ساعت 50 یورو میگیره که بیمه هم نداره. حالا بگذریم که من خیلی اعتقادی به روانشناس ندارم. یادمه النا میگفت که پارسال قصد داشته تزش رو ادامه نده چون به شدت افسرده بوده و مجبور میشه بره پیش روانشناس و روانشناس قبول میکنه بابت هر جلسه نیم ساعته 30 یورو بگیره. النا به این راحتی پول در نمیاره. مثلن تا مدتها مشکل رفتن به آراییشگاه داشت چون هزینه اش گرون میشد و الان بابت روانشناش ماهی 120 یورو باید پرداخت کنه.

هیچوقت به خپل نگفته بودم که هر وقت تنها هستم خیلی وقتها دمی سیب زمینی و برنج و پیاز با کره درست میکنم و بعد با ماست سرو میکنم که دیشب رو کردم و همین غذا را به سختی (چون سردرد داشتم) با کمک خپل درست کردم که بسیار هم استقبال کرد. اینکه چرا چیزی در مورد این غذا نگفته بودم بیشتر به یه اتفاق دیگه برمیگرده، یه بار من و خانم ن دوست گرامی با هم برنج خالی با گوجه خوردیم که دو تا دیگه از دوستامون کلی مسخره مون کردن که مگه میشه غذای اینطوری هم خورد.

Publicités

Répondre

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google

Vous commentez à l'aide de votre compte Google. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s